Rabobank Altena-Bommelerwaard

Modelbouwklub Replica

MBC Replica uit Werkendam is een Modelbouw Club met ongeveer 27 leden en is opgericht op 6 November 1978. Wij houden ons voornamelijk bezig met scheepsmodelbouw.
Tijdens het vaarseizoen zijn wij te vinden in de Dokvijver te Werkendam. Wij varen hier voor onze clubkampioenschap waarvan aan het eind van elk jaar de winnaar bekent gemaakt wordt. Door middel van een parcours af te leggen worden er punten verzamelt voor het clubkampioenschap. Daarnaast geven we ook demonstraties met ons basin.

Bestedingsdoel

Het bestedingsdoel waar voor we het geld willen gebruiken, is voor het nog meer promoten van de vereniging en mensen enthousiast maken voor de scheepsmodelbouw hobby en zo meer leden kan ontvangen bij onze vereniging. Daarnaast kunnen we ook voor het onderhoud van onze gebouwen het geld gebruiken om het weer op te knappen/onderhoud te plegen waar nodig.
Ga naar de website van Modelbouwklub Replica
Resultaat:€ 89,48