Rabobank Altena-Bommelerwaard

Chr. Gymnastiek-en Sportver. O.V.S.

O.V.S. staat voor Ontspanning, Vriendschap & Sport en deze 3 elementen kenmerken ook het karakter van onze vereniging. Elke woensdagavond trainen wij met veel plezier onder leiding van onze zeer gemotiveerde trainer Bas Schaalje. Iedereen is welkom om te komen kijken bij onze training en om mee te komen spelen. Bij ons ben je welkom als beginner en als gevorderde. Gedurende het seizoen spelen we ook met 3 teams mee in de competitie van de gemeente Altena+.

Bestedingsdoel

Gedurende de zomermaanden hebben we geen training op onze oefenlocatie d’Alburcht. Maar omdat we volleybal zo leuk vinden en zeker in combinatie met mooi weer zouden we heel graag een beachvolleybal net willen aanschaffen, zodat we ook gedurende de zomermaanden ons sport kunnen beoefenen. Wat zou het leuk zijn als we hierdoor jong en oud samen kunnen brengen in ons prachtige dorp Genderen.
Resultaat:€ 178,95