Rabobank Altena-Bommelerwaard

Voetbalvereniging WSV Well

Voetbalvereniging W.S.V. Well staat voor passie, trots en plezier! Onze vereniging is in 1946 opgericht en biedt voetballend speelplezier voor jong en oud op ons Sportpark de Hoef in het dorp Well. Daar waar de jongsten met hun vriendjes en vriendinnetjes spelenderwijs opgroeien met bal, scoren pubers bij hun leiders door de benen en praten seniorenteams gezellig na in de kantine over die grandioze blunder door ademnood.

Bestedingsdoel

Samen met onze leden en vrijwilligers bieden wij een uniek samenzijn waarin iedereen kan scoren. Uiteraard praten we het liefst over doelpunten aan de juiste kant, maar bij ons scoor je ook een 10 in de waarderingsschaal door onze velden netjes te houden, voor onze leden te juichen in de regen, onze biertjes koud te tappen en onze kinderen naar de overwinning te coachen. Jaarlijks wordt er geïnvesteerd in trainingsmaterialen en onderhoud om ons sportpark netjes en verzorgd te houden.
Ga naar de website van Voetbalvereniging WSV Well
Resultaat:€ 683,27