Rabobank Altena-Bommelerwaard

Stichting Scouting St. Martinus

Scouting een afwisselende en plezierige vrijetijdsbesteding. Door een breed aanbod van verschillende activiteiten, variërend van creatief tot actief, sport tot spel en avontuur tot natuur, is scouting iedere keer weer spannend en iedere keer weer een nieuwe uitdaging! Daarnaast leer je veel bij scouting. Niet uit een boekje, maar je leert het vooral door het te doen, en zelf dingen te ontdekken. Zo zijn samenwerken, zelfstandigheid en respect voor natuur en andere mensen belangrijk.

Bestedingsdoel

Ons clubhuis is in 2006 opgebouwd door de André en Ruud Merks. Dat is al weer zo'n 13 jaar geleden. Elke week maken 170 kinderen gebruik van het clubhuis. Er moet nu wel het een en ander opgeknapt worden. Wij gaan beginnen met een belangrijk onderdeel: de keuken. We gaan de kleine keuken opknappen en uitbreiden. Ook staat op het programma om de toiletten vervangen. Hiervoor is natuurlijk geld nodig en dat geld willen we onder meer verzamelen door mee te doen aan deze actie.
Ga naar de website van Stichting Scouting St. Martinus
Resultaat:€ 488,05