Rabobank Altena-Bommelerwaard

NPV afdeling Bommelerwaard

Het menselijk leven is kostbaar; van het allerprilste begin tot aan het einde. De Nederlandse Patiënten Vereniging (NPV) komt niet alleen met woorden op voor de bescherming van het leven, maar voegt ook de daad bij het woord: ze steekt, ook in de Bommelerwaard, haar handen uit de mouwen voor de medemens. Wij bieden als NPV vrijwillige thuishulp aan mensen in alle fasen van hun leven, óók in de laatste levensfase. Kijk voor uitgebreide informatie op onze website www.npvbommelerwaard.nl.

Bestedingsdoel

Wij investeren graag in onze vrijwilligers. Zij zijn degenen die elke keer weer klaar staan voor de medemens. Daarom bieden wij hen scholing en, indien mogelijk, een blijk van waardering.
Ga naar de website van NPV afdeling Bommelerwaard
Resultaat:€ 1.167,26