Rabobank Altena-Bommelerwaard

L.R./P.C. de Biesboschruiters

Lr/Pc De Biesboschruiters is een gezellige vereniging voor mensen met een eigen (verzorg) paard of pony. Ze kunnen hier lessen volgen en deelnemen aan allerlei andere (paarden)activiteiten. Veel leden rijden ook wedstrijden en doen dit niet onverdienstelijk. Zo strijden onder andere Kim Noordijk, Mara de Vries, Sylvia v/d Broek, Ilse de Wilde en Amanda Scherpenisse regelmatig op landelijk niveau mee om de hoofdprijzen.

Bestedingsdoel

We willen de lidmaatschapskosten voor onze leden zo laag mogelijk houden. Zo kunnen er veel mensen genieten van de prachtige paardensport. Dit betekent wel dat er veel vrijwilligers nodig zijn en ook middelen om bijvoorbeeld het clubterrein op orde te krijgen en houden. Vorig jaar hebben we de rijbak aangepakt. Nu is het tijd voor het clubgebouw. Hiervoor is geld nodig en we hopen met deze bijdrage hier een "steentje" aan bij te kunnen dragen.
Ga naar de website van L.R./P.C. de Biesboschruiters
Resultaat:€ 166,75