Rabobank Altena-Bommelerwaard

Paardensportvereniging Land van Heusden en Altena

Paardensportvereniging Land van Heusden en Altena heeft als doel de paardensport in de breedste zin van het woord te promoten daarbij rekening houdend met het welzijn van de dieren. Wij organiseren KNHS wedstrijden, maar ook oefendagen, clinics, workshops, lezingen en kinderactiviteiten. Wij richten ons op meerdere doelgroepen zodat elke paardensporter een plekje binnen onze vereniging vindt of je nu professioneel ruiter bent of recreant. Gezelligheid staat bij ons voorop!

Bestedingsdoel

Ter promotie van de paardensport binnen de regio, maar zeker ook het betrekken van jeugd bij onze activiteiten willen wij een jeugddag organiseren. We houden dan eigenlijk een open dag waar de jeugd uit de regio op een laagdrempelige manier kennis kan maken met de paardensport en haar disciplines. Onze leden zullen hun kunnen tonen, maar de dag zal ook een educatief en informatief karakter hebben op een interactieve manier. Al met al, interessant voor iedereen!
Ga naar de website van Paardensportvereniging Land van Heusden en Altena
Resultaat:€ 101,68