Rabobank Altena-Bommelerwaard

De Hei

Tennisvereniging de Hei in Nieuwendijk is een veelzijdige vereniging waar jong en oud deelnemen aan een sportieve indeling van hun leven. Enkele jaren geleden hebben we tevens een Jeu de Boules baan aangelegd waar voornamelijk senioren momenteel veelvuldig gebruik van maken.
Gelukkig zien wij de laatste jaren ook een sterke toename in junior deelnemers.
Onze leden zijn sociaal, gezellig en meedenkend en zij zijn dan ook diegene die deze prachtige club draaiende houden.

Bestedingsdoel

TV De Hei beschikt over een 4-tal banen waarvan de twee oudste gravelbanen al ruim 25 jaar oud zijn en dus hard aan vervanging toe zijn. TV de Hei wil deze oude gravelbanen vervangen voor all-weather banen zodat wij ook in de wintermaanden al onze leden een plek kunnen geven om door te sporten en bij elkaar te zijn. Met de huidige oude banen is dat helaas niet mogelijk. Met het vervangen van baan 3+4 (=gravel) kunnen wij zowel jong als oud een plek geven waar zij het gehele jaar welkom zijn.
Ga naar de website van De Hei
Resultaat:€ 154,55