Rabobank Altena-Bommelerwaard

Tennisvereniging Woudrichem

Bloeiende vereniging waarbij we de jeugd actief willen betrekken door ze mee te laten beslissen over de te organiseren activiteiten zodat er meer animo is. Hopelijk heeft dit als gevolg dat er na de tennisactiviteiten ook nog even met elkaar wordt gekletst en gegamed. Dit alles in samenwerking met alle jeugd van de tennisverenigingen binnen de gemeente Altena.

Bestedingsdoel

Het creëren van een gezellige hoek binnen de kantine en buiten op het terras zodat er meer saamhorigheid zal zijn tussen de jeugdleden van onze vereniging en de jeugdleden van de omliggende verenigingen. Idee is om een lounge hoek te maken in de kantine met daarbij de benodigde ruimte om te gamen en om buiten een hoek te creëren waar de jeugd zelf een invulling aan kan geven.
Ga naar de website van Tennisvereniging Woudrichem
Resultaat:€ 317,23