Rabobank Altena-Bommelerwaard

De Biesboschzwemmers

Binnen onze club is er ruimte voor elke zwemmer; jong of oud, recreatief als wel wedstrijdzwemmer. Het belangrijkste kenmerk van onze zwemclub is dat je het leuk vindt om te zwemmen en daarbij maakt het niet uit op welk niveau dat is. Wanneer je bijvoorbeeld je zwemdiploma hebt gehaald kun je bij ons mee komen zwemmen om nog een beetje zekerder te worden in het zwemmen óf om juist die gave borstcrawl te leren. Kortom een club voor iedereen die er van houdt om te zwemmen!

Bestedingsdoel

Voor onze jongste leden willen we op een speelse manier de verschillende zwemslagen aanleren. Hiervoor is meer en gevarieerder materiaal nodig dan we nu hebben. De kosten om een zwembad te huren zijn zo hoog, dat het hebben van uitdagend materiaal met trainingen een luxe is die we ons nu niet kunnen permitteren. We hopen met deze actie meer materiaal te kunnen aanschaffen, waardoor de kinderen met plezier blijven zwemmen.
Ga naar de website van De Biesboschzwemmers
Resultaat:€ 650,74