Rabobank Altena-Bommelerwaard

OBS Den Biekurf

De OC bestaat uit ouders van schoolgaande kinderen. Als kinderen de school verlaten moet ook de ouder uit het OC bestuur. Zo houden we altijd frisse idee├źn en kan ieder die wil een bijdrage aan de school leveren. In een klein dorp is een school ook een sociale ontmoetingsplaats. Het komt de samenhorigheid ten goede door de gezamenlijke inzet. We hopen zo nog vele jaren een positieve bijdrage aan de gemeenschap te kunnen leveren.

Bestedingsdoel

Jaarlijks organiseert de oc van Den Biekurf een bazaar avond. De opbrengsten zijn de basis voor alle activiteiten die voor de kinderen georganiseerd worden. Geen leermiddelen maar b.v kerst, pasen, schoolreis, afscheid groep 8, enz. De gelden worden volledig aan de kinderen besteed en ouders en verdere fam. en inwoners worden daarbij geïnformeerd en betrokken. In ons dorp is dat een grote bijdrage aan de leefbaarheid. De bazaar avond wordt altijd druk bezocht door inwoners van Bab.Broek.
Ga naar de website van OBS Den Biekurf
Resultaat:€ 333,50