Rabobank Altena-Bommelerwaard

Stichting Dorpsraad Velddriel

De Stichting Dorpsraad Velddriel wil de inwoners stimuleren, activeren en faciliteren bij acties die een bijdrage leveren aan de leefbaarheid van ons dorp. Het bestuur zet zich in voor jong en oud en voor grote en kleine zaken, zoals Dodenherdenking, Dwars door Velddriel, Gedenkboom, Servicepunt Velddriel.

Bestedingsdoel

Op het Servicepunt in Velddriel organiseren we tal van activiteiten voor jong en oud. Naast een kaartclub en een yogaclub, kunnen volwassenen hier terecht voor schilderworkshops en bloemstukjes maken.
Eenmaal per maand kunnen ook de allerkleinste kinderen bij ons terecht. Voor de allerkleinste willen we de kostprijs zo laag mogelijk houden, maar wel voor een leuke variatie zorgen. Met het geld dat we tijdens deze actie ophalen kunnen we dit voort blijven zetten. Dus stem op ons.
Ga naar de website van Stichting Dorpsraad Velddriel
Resultaat:€ 370,11