Rabobank De Kempen

De Landelijke Rijver. en Ponyclub

Onze ponyclub en rijvereniging is een gezellige club van ruiters en amazones die houden van de paardensport. Dat kan recreatief zijn maar er zijn ook een aantal fanatieke wedstrijdruiters! Ieder jaar organiseren we onze clubdag waar jong en oud tegen elkaar strijden om de titel Clubkampioen! Ook organiseren we jaarlijks De Grensrit. Een leuke oriëntatierit voor aangespannen combinaties en combinaties te paard. Deze activiteiten worden natuurlijk afgesloten met een hapje en een drankje!

Bestedingsdoel

Ons clubgebouw is jarenlang een vervallen unit geweest zonder water en sanitaire voorzieningen waardoor we er geen vergaderingen of feestavond konden organiseren. Nu hebben we de oude unit vervangen door nieuwe units en met een hoop vrijwilligerswerk worden deze opgeknapt tot één gezellig clubhuis. Hiervoor is naast vrijwilligers ook geld nodig en daarom kunnen wij de mooie bijdrage van Rabo ClubSupport goed gebruiken!
Resultaat:€ 84,11