Rabobank De Kempen

Bond voor Ouderen KBO-Vessem

De KBO-Vessem is een bloeiende vereniging die al 50 jaar bestaat. Onze vereniging telt meer dan 280 leden wat ongeveer de helft is van alle ouderen van 55+ binnen Vessem. Wij organiseren tal van activiteiten waar iedereen aan mee kan doen.
Activiteiten waarin "ontmoeten in het eigen dorp" centraal staan, verdienen veel aandacht. We zoeken de plekken en de vorm op, die Vessem biedt. Daarom hebben we jaar, maand en week activiteiten. Voor deze actie kiezen we voor ontmoeten en gezelligheid.


Bestedingsdoel

Ontmoeten in het eigen dorp.
De gemiddelde leeftijd van onze leden wordt hoger. Veel ouderen blijven in hun eigen woning wonen. Een vorm tegen eenzaamheid, is de kansen creƫren elkaar te ontmoeten. In het plan staan: de culinaire wandeling "Happen en Stappen" in het dorp, de High Tea voor jarigen boven de 80 jaar en het "Samen Eten". Dit zijn momenten waar men dorpsgenoten die je niet zo vaak ziet, toch iets voor elkaar kunnen betekenen.
Ga naar de website van Bond voor Ouderen KBO-Vessem
Resultaat:€ 331,48