Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Show-Drumfanfare Topido

TOPIDO is een sportvereniging, onze leden bieden we Twirlen aan in teams. Onze vereniging is ontstaan uit een muziekvereniging met majorettes. Door de jaren heen is het muziek gedeelte gestopt en zijn we richten op het twirlen (majorette). We hebben meerdere teams in verschillende leeftijdsklassen, we hebben door de jaren een goed niveau weten op te bouwen. Hierdoor kunnen we jaarlijks ons meten aan de beste van Nederland op het NK die in januari wordt gehouden.

Bestedingsdoel

Onze sport is een wedstrijdsport (jurysport). We maken om de twee jaar nieuwe shows met nieuwe thema's. Hierdoor moeten we elke twee jaar geld investeren in pakken die aansluiten bij de muziek. Het geld van deze actie kunnen wij hierdoor goed benutten, om onze leden weer in het nieuwe te kunnen steken.
Ga naar de website van Show-Drumfanfare Topido
Resultaat:€ 232,01