Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Fanfare/Drumband ' Eendracht'

Wij zijn een muziekvereniging bestaande uit ca. 55 leden. Onze vereniging heeft een blaasorkest en slagwerkgroep. In Siebengewald vervullen wij een typische dorpsfunctie. Wij luisteren kerkelijke viering op, geven verschillende concerten, spelen o.a. bij de sinterklaas intocht en sint-maarten optocht. Daarbuiten verzorgen wij nog verschillende optredens bij behoefte, zowel binnen alsook buiten Siebengewald.

Bestedingsdoel

In het verleden werden op de basisschool in Siebengewald blokfluitlessen gegeven, de animo hiervoor is echter tot een nulpunt terug gelopen. Vanaf september 2019 willen wij daarom een andere weg inslaan om kinderen vanaf groep 4 de basiskennis muziek bij te brengen. De blokfluit zal zeker nog gebruikt worden in de lessen, er zullen echter ook andere instrumenten betrokken worden. Het theoretische gedeelte zal ook uitgebreid worden t.o.v. de vroegere blokfluitlessen.
Ga naar de website van Fanfare/Drumband ' Eendracht'
Resultaat:€ 939,63