Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Muziekvereniging Sint Cecilia

Beleef Muziek! Muziekvereniging Sint Cecilia bestaat in 2019 maar liefst 100 jaar. Daarnaast viert dit jaar tevens het slagwerkorkest haar 60-jarig jubileum, bestaat het Opleidingsorkest inmiddels ook al 30 jaar en is het seniorenorkest genaamd Het Brinkorkest officieel onderdeel geworden van MV Sint Cecilia. Het is een bloeiende vereniging met circa 130 leden van jong tot oud. Verder hebben een eigen professionele muziekopleiding met circa 50 jeugdleden en diverse jeugd samenspeel groepen.

Bestedingsdoel

Muziekvereniging Sint Cecilia wil de financiƫle bijdrage graag besteden aan de muziekopleiding en hierbij horend instrumentarium voor haar jeugdige muzikanten. Deze investering is noodzakelijk om onze aspirant leden komende jaren een kwalitatief goede muziekopleiding te kunnen bieden en de orkesten op sterkte te houden. We zijn een bloeiende vereniging met maar liefst 50 jeugdleden in opleiding die de toekomst van onze vereniging vormen.
Ga naar de website van Muziekvereniging Sint Cecilia
Resultaat:€ 1.397,85