Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

C.V. De Bokken / Dweilorkest Engsele

Wij zijn een carnavalsvereniging, opgericht in 1972. We zijn dus al enige jaren actief binnen ons dorp.
Ons doel: het carnavalsgebeuren levendig houden voor jong en oud binnen ons eigen dorp. Op ons jaarprogramma staan o.a. ; het uitkomen van een nieuwe prins en jeugdprins, twee avonden een pronkzitting en een jeugdpronkzitting, het uitbrengen van een carnavalskrant, een mooie optocht, boerenbruiloft en natuurlijk een jeugdmiddag. Niet te vergeten een dag carnaval vieren op de basisschool.

Bestedingsdoel

Dweilorkest Engsele, leuk muziek maken o.a. bij de molen eind juni. Tijdens de carnaval verzorgen zij het muzikale gedeelte. Het is zeer fijn dat we als carnavals vereniging kunnen rekenen op deze club enthousiaste vrijwilligers. Een bijdrage in de kosten voor nieuwe muziekstukken of een dirigent is zeer welkom. Maar op dit moment zijn we vooral op zoek naar extra geld voor de noodzakelijke vervanging van een aantal instrumenten, zodat we er weer een gezellig feest van kunnen maken in ons dorp.
Ga naar de website van C.V. De Bokken / Dweilorkest Engsele
Resultaat:€ 498,82