Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

K.B.O. afd Vierlingsbeek-Groeningen

Het doel van KBO Vierlingsbeek/Groeningen is het promoten van het bewegen van senioren, onderlinge gezelligheid vergroten, senioren uit hun isolement houden en/of halen en vereenzaming van senioren tegen te gaan. Dit doen wij als vereniging door wekelijks een 20 tal activiteiten te organiseren en jaarlijks nog 20 activiteiten zoals lezingen, excursies, reizen en we sluiten het jaar af met een Kerstviering met een diner. Iedereen van 50 jaar en ouder kan lid worden van onze vereniging.

Bestedingsdoel

Het elektronisch dartbord is een leuk en veilig alternatief voor een standaard dartbord. De dartpijlen hebben een stompe plastic punt in plaats van een stalen punt. Het elektronisch dartbord houdt de scores automatisch bij. Deelname zorgt voor lichamelijke beweging, dit is het stilstaan en het gooien van de pijlen en de concentratie bij het gooien is ook belangrijk. Darten zorgt altijd voor een competitiegevoel bij de deelnemers.
Resultaat:€ 1.983,67