Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

D'n Leppenbemmel

D'n Leppenbemmel is de carnavalsvereniging van Stevensbeek. Wij organiseren als vereniging vele activiteiten tijdens het carnavalsseizoen voor mensen uit ons dorp en andere belangstellende. We zijn een actieve vereniging met voldoende leden en kunnen ook altijd rekenen op vele vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Zoals hierboven al beschreven organiseren we tijdens het carnavalsseizoen en de carnaval vele activiteiten. Voorbeelden van activiteiten die we jaarlijks organiseren zijn: prinsenbal, prinsenreceptie, pronkzitting en de carnavals zelf met al enkele jaren de Superdinsdag (carnvalsdinsdag) met verschillende tonpraters uit de regio. Dit jaar vieren we ons 44 jarig jubileum als vereniging, met een extra weekend in januari. Ons bestedingsdoel is om alle activiteiten te kunnen organiseren.
Ga naar de website van D'n Leppenbemmel
Resultaat:€ 580,02