Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Pels en Pluim

Pels en Pluim Mill is een gezellige ondernemende en actieve kleindiervereniging die al meer als 50 jaar bestaat. De vereniging is opgericht om samen met de hobby bezig te zijn. Bij onze vereniging is iedereen welkom die van dieren houd en kleindieren wil houden. Zeker voor de oudere Nederlandse rassen waar niet meer veel fokkers in zijn is het belangrijk dat de typische kenmerken behouden blijven. Zodat het ras niet zal uitsterven, maar blijft bestaan.

Bestedingsdoel

Pels & Pluim vindt het belangrijk dat de dieren voldoen aan de standaard die hiervoor is opgesteld door de KLN. Tijdens de tentoonstelling zitten de dieren in speciale tentoonstellingskooien.Vanwege de vervanging van een deel van deze tentoonstellingskooien zullen wij als Pels en Pluim een investering moeten doen. Ook worden de tentoonstellingskooien gebruikt tijdens de kleindiermanifestatie en braderie├źn. Met de steun van de RaboBank hopen wij onze mooie hobby te kunnen voortzetten. Steun ons?!
Ga naar de website van Pels en Pluim
Resultaat:€ 191,41