Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

De Afdeling Cuijk v.d. K.M.T.P.

Groei en Bloei is dé tuincommunity van Nederland en Vlaanderen! Groei & Bloei heeft 130 afdelingen in het land. Elke afdeling organiseert leuke en interessante activiteiten bij jou in de buurt.
Lid worden heeft veel voordelen. Je krijgt korting op cursussen, workshops en excursies. Je ontvangt 10 x het tijdschrift Groei & Bloei. En je ontmoet andere tuiniers! Je kunt natuurlijk ook eerst een keer naar een bijeenkomst komen om kennis te maken. Er zijn ook afdelingen in Vlaanderen.

Bestedingsdoel

De tuincoach is een groenexpert - hovenier of tuinontwerper- die een bezoek brengt aan de tuin van een van de leden van onze vereniging. In groepen van ong. 10-20 personen wordt de tuin beoordeeld en geeft hij/zij adviezen over indeling, plantgebruik, kleurstelling, onderhoud en dergelijke. Op deze manier komen leden en niet-leden meer te weten over hun hobby en wordt hun tuingenot vergroot. Door het inschakelen van met name lokale groenexperts wordt ook de regio gestimuleerd.
Ga naar de website van De Afdeling Cuijk v.d. K.M.T.P.
Resultaat:€ 290,01