Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Sambeekse Motoren&Tractoren Ver

De Sambeekse Motoren en Tractoren Vereniging (SMT) is een vereniging van liefhebbers en verzamelaars van antieke en historische tractoren en motoren en landbouwmachines. Dit zijn vooral machines en tractoren die direct na de Tweede Wereldoorlog in de landbouw gebruikt werden. Wij proberen deze restaureren en onderhouden om ze voor de toekomst te behouden. Ook laten we op shows en demonstraties zien hoe deze werken.

Bestedingsdoel

Als SMT-Sambeek hebben we een Educatief Park waar we allerlei landbouwgewassen telen. Het doel hiervan is om de jeugd te leren waar hun voedsel vandaan komt. Hiervoor nodigen we ieder jaar basisschooljeugd uit om in de lente te komen helpen met zaaien en poten. In de herfst komen deze kinderen terug om te kijken wat er gegroeid is en om te helpen oogsten. Vele vrijwilligers uit onze vereniging helpen hierbij. Dit is voor de scholen gratis. Maar voor onze vereniging een hele kostenpost.
Ga naar de website van Sambeekse Motoren&Tractoren Ver
Resultaat:€ 1.386,25