Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

B.B.C. Hoogskoor

B.B.C. Hoogskoor is dé badminton vereniging uit Boxmeer met leden uit de regio. De vereniging heeft meer dan 100 leden en kent een jeugd afdeling, een senioren afdeling en een 55+ afdeling. Leden spelen twee avonden in de week onderling, daarnaast is er mogelijkheid tot deelname aan de dorpencompetitie in de regio Oost Brabant.

Bestedingsdoel

Uw bijdrage wordt besteed aan het organiseren van diverse activiteiten zoals uitwisselingen met andere verenigingen uit de regio en afgelopen seizoen met de Stichting Koprol. Ook helpt uw bijdrage bij het organiseren van toernooien (zoals ons openbaar dubbeltoernooi 15 december a.s.) Daarnaast willen we komend seizoen nieuwe wedstrijdshirts aanschaffen voor onze leden.
Ga naar de website van B.B.C. Hoogskoor
Resultaat:€ 435,02