Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Judo Ryu Maasduinen

Onze leden worden getraind in het beheersen en beoefenen van judo en karate. Zowel voor de recreant als voor degene die als doel deelname aan wedstrijden en zelfs aan de olympische spelen heft, geven we les om de eigen gestelde doelen te behalen.

Bestedingsdoel

Bij judo worden vele worpen geoefend, waarbij het de bedoeling is de tegenstander op de rond te werpen om punten te scoren. Daarom dient de vloer tegen heel wat stootjes te kunnen. Helaas is gebleken dat de huidige vloer niet die noodzakelijke kwaliteit heeft en hebben we inmiddels diverse reparaties moeten uitvoeren om veilig de sport te kunnen blijven beoefenen. Bij vloervervanging zullen we gaan voor een kwalitatief hoogwaardige vloer die uitstekend past bij het beoefenen van judo en karate.
Ga naar de website van Judo Ryu Maasduinen
Resultaat:€ 185,61