Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

IVN Cuijk

IVN Cuijk is een vereniging van vrijwilligers, die jong en oud in aanraking wil brengen met de natuur en ook het belang van duurzaamheid wil benadrukken.
Enkele van onze leden zijn natuurgids en verzorgen natuurwandelingen of cursussen, anderen laten kinderen en jongeren de natuur beleven of zijn bijvoorbeeld fysiek actief door landschapsbeheer- of monitoringsprojecten. Een groep leden houdt zich bezig met redactiewerk en deze site wordt door hen beheerd.

Bestedingsdoel

IVN afd. Cuijk wil zaden van wilde planten aankopen ter bevordering van de biodiversiteit in onze gemeente. De gemeente zorgt voor het inzaaien. Het gaat om inzaai in bermen en enkele perceeltjes. Een rijkere flora is aangenaam om te zien maar is ook van zeer groot belang voor vogels en insecten. Mogelijk helpt het zelfs de eikenprocessierups te bestrijden. Daarnaast willen we nog enkele microscopen kopen voor educatieve doeleinden.
Ga naar de website van IVN Cuijk
Resultaat:€ 1.055,64