Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Stg. Dorpsraad E.Z.V.

Stichting Dorpsraad EZV (Escharen Ziet Vooruit) behartigt de gemeenschappelijke belangen van de bewoners van Escharen op het gebied van leefbaarheid en eigenheid van het dorp.


EZV is de spreekbuis namens bewoners en klankbord voor de gemeente. Met de betrokkenheid en medeverantwoordelijkheid van dorpsbewoners probeert EZV initiatieven te stimuleren die het mogelijk maken dat de identiteit en het karakter van ons dorp behouden blijven.

Bestedingsdoel

Het bedrag willen we inzetten voor de aanschaf van nieuwe (kerst)verlichting voor de Wilhelmina-boom en aangrenzende straatdelen, nieuwe beplanting, het herstellen van de jeu-de-boules banen en het aanbrengen van andere voorzieningen die er aan bijdragen dat het dorpsplein een fijne ontmoetingsplek blijft voor jong en oud.
Ga naar de website van Stg. Dorpsraad E.Z.V.
Resultaat:€ 336,41