Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

De Maasruiters

De Maasruiters is een vereniging welke opgericht is op 2 januari 1952 in Cuijk en is een vereniging waar Paard & Sport bij elkaar komen. De belangrijkste activiteit van de vereniging is het verzorgen van rij- en menlessen. Behalve het verbeteren van het niveau van de ruiters, hecht onze vereniging veel waarde aan sfeer en goede onderlinge verhoudingen, niet alleen onder elkaar, maar ook ten opzichte van pony & paard. Naast het geven van lessen, organiseren wij ook activiteiten gedurende het jaar

Bestedingsdoel

Jaarlijks willen wij een cultureel en educatief evenement organiseren die toegankelijk is voor iedereen. Bij dit evenement kunnen mensen kennis maken met diverse manieren van sporten met dieren. Toegang is gratis en ons doel is om meer mensen te informeren over onze club en de activiteiten, daarnaast willen wij jonge mensen stimuleren om te gaan sporten.
Resultaat:€ 290,01