Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

E.H.B.O. -Afd. Oeffelt

Onze vereniging is opgericht op 22 mei 1952. We hebben iets meer dan 30 leden en onze oefenlocatie is op de bovenverdieping van Mannekino in Katsestraat.
We dragen ons steentje bij aan de gemeenschap door eerste hulp te verlenen tijdens evenementen die andere organisaties organiseren. Bv bij Maasheggenvlechten, huttenbouwen en voetbalevenementen. Gemiddeld neemt iedere EHBO'er per jaar 3 dagdelen van 3 uur voor zijn of haar rekening. Verder beheren we twee openbare AED's.

Bestedingsdoel

Om onze ehbo'ers en AED'ers te trainen maken we gebruik van div oefen materialen, zoals aed trainers en reanimatie poppen. Om de trainingen up to date te houden zijn een aantal materialen aan vervanging toe.
Ga naar de website van E.H.B.O. -Afd. Oeffelt
Resultaat:€ 481,42