Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

MHV '81 - Handbalvereniging

Handbalvereniging MHV ’81 bestaat uit een senioren-, jeugd- en recreantenafdeling. Alle actieve leden (jeugd, senioren en recreanten) handballen wekelijks wedstrijden in diverse door het NHV (Nederlands Handbalverbond) georganiseerde competities (top-, breedte- en recreantensport). Elk actief lid wordt de gelegenheid geboden een of meerdere trainingen te volgen onder leiding van een trainer. Trainingen vinden plaats in sporthal “de Looierij” in Mill.

Bestedingsdoel

Met de opbrengst van de Rabo Clubsupport actie willen wij investeren in de aanschaf van spel-en trainingsmateriaal voor onze jeugdafdeling. Daarnaast zal de opbrengst gebruikt worden voor de financiering van jeugdactiviteiten.
Ga naar de website van MHV '81 - Handbalvereniging
Resultaat:€ 1.090,44