Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Quick Up

Quick Up is een korfbalvereniging in Sint Agatha, we zijn actief met 2 jeugdteams en 3 seniorenteams. Daarnaast hebben we een Kangoeroeklup, sporten voor de allerkleinsten en een Kombi-Fit. Dit is elke week sporten voor mensen die niet meer binnen het korfbal(of andere sport) actief kunnen/willen zijn. Als kleine club houden we ons staande met vele vrijwilligers en proberen we te bouwen aan onze zichtbaarheid. Investeren voor de toekomst is daarom wat we graag willen doen!

Bestedingsdoel

Wij willen investeren voor de toekomst; dit is onder andere voor ledenwerving van jeugd, promotie van onze club, aanschaf van materiaal om onze trainingen leuk en interactief te houden. Onze korfbalvereniging is een plek waar mensen sporten, maar ook waar we elkaar ontmoeten en onze contacten onderhouden. Het sociale aspect van al onze teams staat op 1 en willen we graag behouden en daarom gaan wij ons richten op de toekomst!
Ga naar de website van Quick Up
Resultaat:€ 632,22