Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Friet Boys Maashees '68

FBM'68 is een cafe voetbalteam uit Maashees. Onze leden zijn nagenoeg allemaal inwoners van Maashees aangevuld met enkele bewoners uit de omliggende dorpen Vierlingsbeek en Venray. Wij voetballen bijna elke zaterdag een thuis- of uitwedstrijd. Thuis spelen we onze wedstrijden in stadion de Vetbak. In augustus 2018 hebben wij ons 50 jarig jubileum groots gevierd op ons eigen voetbalveld in de bossen in Maashees. Wij hopen dat we nog jaren onze wedstrijden kunnen blijven voetballen.

Bestedingsdoel

Ons veld is aan een onderhoudsbeurt nodig. Ook hebben we weer nieuwe ballen en nieuwe netten nodig. Dit is nodig zodat we de komende jaren ook weer veelvuldig gebruik kunnen maken van ons sportveld in Maashees. Ook andere verenigingen van Maashees maken gebruik van ons sportveld.
Ga naar de website van Friet Boys Maashees '68
Resultaat:€ 203,01