Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen

Door Vriendschap Groot

Wandelvereniging voor mensen met een beperking. We vertrekken altijd vanuit De Goede Herder in Gennep en doen met 35 leden mee aan wandelingen van de wandelbond en in limburg uitgezette wandeltochten van 5 en 10km. In totaal doen we mee aan 11 wandelingen per jaar met onze leden en ongeveer 10 vrijwilligers. We huren voor de wandelingen buiten Gennep een bus die ons naar de wandelplek brengt. Voor onze leden is het een leuke dag uit met gezonde lichaaamsbeweging. De vereniging bestaat 54 jaar.

Bestedingsdoel

Van onze 11 wandelingen doen we er 8 buiten Gennep. Hiervoor moeten we een bus huren. Dit is de grootste kostenpost van onze vereniging. Graag willen we de bijdrage uit RABO Clubsupport gebruiken om het vervoer naar onze wandelingen te betalen.
Resultaat:€ 34,80