CARNAVALSVERENIGING DE DORS(T)VLEGELS

Samenleving

Haldere evenementen organiseren in mei en carnavalsgebeuren

Ons doel

Goed houden voor Jong en Oud, we houden met onze vereniging de betrokkenheid in Bokkendonk op peil! We organiseren activiteiten op Halder en we zijn aanwezig in de Gestelse gemeenschap! In Halder organiseren we een feestavond op zaterdag en op zondag een kermis voor de kinderen en een vrijmarkt cq rommelmarkt voor de volwassenen. Een prachtige locatie aan de Dommel die mensen van heinden en ver naar dit mooie kleine gehuchtje trekt! Verder werken we aan een prachtige praalwagen voor de optocht.

Versterken lokale gemeenschappen

Vergelijkbare clubs

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘accepteren’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op deze website. Hiermee kunnen wij en derden jouw internetgedrag op deze website volgen en verwerken daarbij jouw persoonsgegevens. Door ons en derden kan een profiel worden gemaakt waarmee gepersonaliseerde advertenties kunnen worden getoond. Door op ‘Wijzig cookie instellingen’ te klikken, kun je een andere cookie voorkeur kiezen.

Meer informatie over cookies
 

Haal het meeste uit onze website, app én websites van derden, met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt gedeeld met Rabobank en derden die cookies plaatsen.
Haal het meeste uit onze website en app met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt alleen met Rabobank gedeeld.
Voor een goedwerkende website en app worden alleen functionele en analytische cookies geplaatst.